You are currently viewing زیباترین رقص ها 09034619237

زیباترین رقص ها 09034619237

هنر رقص، مانند سایر هنرها، بیانگر فرهنگ های مختلف مردم جهان است و برخی آن را بر بقیه هنرها ترجیح می دهند. رقص نوعی ورزش بدنی است که در قالب یک هنر سرگرم کننده، یک حرفه یا یک ورزش برای سلامتی بدن بسیار مفید میباشد.
رقصنده حرکات بدنی را انجام می دهد که متناسب با آهنگ خاصی است که با آن ادغام می شود و از طریق آنها شخصیت خود را بیان می کند و این حرکات از کشوری به کشور دیگر و از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت است. برای یادگیری انواع مختلف رقص از جمله رقص هیپ هاپ، رقص آذری، رقص سالسا دو نفره در تهران به آموزشگاه صحرا دنس مراجعه کنید. در ادامه با صحرا دنس باشید تا زیباترین رقص ها را با هم مرور کنیم.

زیباترین رقص ها 09034619237

زیباترین رقص ها

رقص محلی

این نوعی رقص سنتی است که با میراث منطقه و مناسبت های اجتماعی و فرهنگی آن پیوند دارد و دارای ژانرهای متعددی است که به وضوح بین نسل ها توسعه یافته است، از جمله موسیقی خاص هر کشور و لباس های هر منطقه مشخص میشود.

رقص ضد جاذبه

این یکی از معروف ترین انواع رقص محلی در آمریکا است که رقصنده ها در دو خط موازی مقابل یکدیگر می ایستند و حرکات دو طرفه عمدی انجام می دهند و در حین رقص هر دو نفر با شخصی جایگزین می شوند که حرکات خاصی را انجام می دهد.

رقص فلامنکو

این یکی از رقص های محلی اسپانیا است و در این رقص پاها و بازوها با اجزای صورت که متن ترانه را بی صدا بیان می کند تعامل دارند و گیتار در حال نواختن با آهنگ به شکلی هماهنگ در این رقص شرکت می کند.

والس

این رقص از اتریش آغاز شد سپس در اروپا و آمریکا گسترش یافت و رقصی دوگانه است که نیاز به مهارت و دقت دارد و نوعی رقص محلی است.

تانگو

منشا این رقص به آرژانتین برمی گردد و یک رقص عاشقانه است که به هماهنگی حرکات بین رقصنده ها و هماهنگی آن با ریتم موسیقی بستگی دارد.

رقص چاچا

این رقص به دلیل صدای کفش های زنانه در هنگام رقص نام گذاری شده است و منشاء این رقص به کوبا برمی گردد، جایی که این رقص بر اساس موسیقی ارائه شده توسط آهنگساز و نوازنده کوبایی انریکه گورین ابداَع شد.

رقص سامبا

مشا این رقص به کشور برزیل برمی گردد، رقصی است که موسیقی پرتغالی را با آداب و رسوم هندی ترکیب می کند، این رقص ترکیب گروهی از حرکات برازنده است که نشان دهنده سرزندگی رقصندگان است.

باله

رقص باله از ایتالیا شروع شد و سپس در فرانسه فراگیر شد و عمدتاً به تعادل رقصنده، هماهنگی حرکات و دقت در اجرا بستگی دارد و با استفاده از حرکات ویژه همراه با موسیقی ملایم و آرام که بیانگر حرکات انجام شده توسط رقصنده است، روی صحنه اجرا می شود. در این رقص، رقصنده کفش های خاص و لباس هایی می پوشد که به اجرای روان رقص باله کمک می کند . باله یکی از رقص هایی است که همه رقص ها از روی آن ساخته می شوند.

زیباترین رقص ها 09034619237

رقص جاز

این رقص از آفریقا شروع شد و سپس در آمریکا فراگیر شد. مشخصه ترین ویژگی این رقص حرکات سریع و جسورانه رقصنده و حس بالایی است که به تماشاگران منتقل می کند.

جاز و باله

این رقص به دلیل تقویت عضلات و افزایش انعطاف بدن یکی از پرطرفدارترین انواع رقص ها است که از سبک های مدرن رقص باله محسوب می شود که برای رقصیدن در آن از موسیقی مدرن استفاده می شود.

رقص سالسا

رقص سالسا دو نفره در تهران یکی از لذت‌بخش‌ترین رقص‌ها است و دو نوع دارد: سالسا کوبایی: رقصی که دو نفر انجام می‌دهند و رقصندها بر روی حرکت شانه‌ها، لگن تمرکز میکنند.

رقص مامبو

این رقص به لطف رهبر گروه کوبایی (پرز پرادو) معروف شد که در آن رقصندگان بین حمل چوب های بامبو تقسیم می شوند و به زیبایی از روی آنها می پرند.

رقص دیسکو

این یکی از انواع رقص مدرن است که بیانگر آزادی و ادغام با موسیقی است و به بالا بردن بازوها و حرکت دادن لگن و همچنین به تکرار لحن و حرکات بستگی دارد.

رقص هیپ هاپ

رقص هیپ هاپ یکی از برجسته ترین انواع رقص بین المللی است که در نیویورک ظهور کرد و بیانگر فرهنگ جوانان

است. این نوع رقص به رقصندگان اجازه می دهد حرکات را آزادانه انجام دهند و شخصیت های متفاوت خود را بیان کنند.

رقص زومبا

رقص زومبا یک نوع رقص سریع گروهی است که به دلیل حرکات شدید به شما این امکان را می دهد که مقدار زیادی کالری از دست بدهید و احساس شادی به شما دست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید