You are currently viewing آموزش رقص حرفه ای 09034619237

آموزش رقص حرفه ای 09034619237

آموزش رقص حرفه ای

رقص حرفه ای برای اولین بار در سالهای اولیه رنسانس ایتالیا معرفی شد که موسیقی، رقص، هنر و شعر پس از هزاره سکون قرون وسطایی شروع به محبوبیت خود کرد. باله با تلاش فرانسه و روسیه ، رقص برتر کنسرت معرفی شد. باله که به عنوان یکی از مشهورترین و پیچیده ترین رقص در تمام دوران مورد استقبال قرار گرفت، باله همچنان به سلطه جهانی خود ادامه داد. در دوران مدرن بسیاری از رقص های حرفه ای دیگری مانند رقص معاصر ، رقص مدرن ، رقص کنسرت برگزار می شد ، اما هیچ یک از آنها نتوانستند از پیچیدگی ، فشار فیزیکی و میراث باله پیشی بگیرند.

آموزش حرفه ای انواع رقص

رقص باله:

باله بدون شک یکی از فنی ترین و مشهورترین رقص های عملکردی است. در ابتدا در قرن 15th رنسانس ایتالیا ایجاد شد ، اما در کشورهایی مانند فرانسه و روسیه رواج یافت. این رقص محبوبیت باورنکردنی و تأثیرگذاری تأثیر عمیقی بر تکنیک هایی دارد که در بسیاری از رقص های دیگر یافت می شود، و حتی تاریخ فرهنگی بسیاری از کشورهای جهان را نیز خدشه دار کرده است.

آموزش رقص حرفه ای 09034619237

رقص معاصر:

رقص معاصر نوعی بسیار پیچیده از رقص عملکرد مدرن است که در اواسط قرن بیستم به عنوان جایگزینی برای سبک های رقص کلاسیک (مانند باله) ، سبک های مدرن (رقص آزاد) و رقص جاز سرچشمه گرفت . تمرکز آن بر حرکت آزاد پا ، استرس شدید بر روی نیم تنه ، رقص بی نظیر ، پیش بینی ناپذیری ، اقدامات متعدد و همزمان ، بداهه نوازی ، و لباس های غیر استاندارد ، ست ها و نورپردازی باعث شده است که این رقص را در صدر صحنه رقص هنر مدرن قرار دهد.

رقص کنسرت:

رقص کنسرت (همچنین به عنوان رقص صحنه ای نیز شناخته می شود) هرگونه رقصی است که برای مخاطب اجرا می شود ، معمولاً در تئاتر یا یک مجموعه اجتماع سازمان یافته با حضور مجموعه ای موسیقی انجام میگیرد. این رقص نوعی از رقص های اجتماعی یا مشارکتی است ، جایی که شرکت کنندگان می توانند آزادانه و هنگامی که می خواهند چطور برقصند. بیشترین رقص های کنسرت باله ، رقص آکروباتیک ، رقص شیر ، رقص مدرن ، رقص های کلاسیک هندی یا فارسی و دیگران است.

رقص مدرن:

رقص مدرن رقص عملکردی مؤثر است که به عنوان واکنشی در برابر باله کلاسیک و سبک حرکت آن سرچشمه گرفته است. رقص مدرن در اواخر قرن نوزدهم و اوایل تا اواسط قرن بیستم شکل گرفته و به سبک رقص آزاد محبوب تبدیل شده است که شامل عناصر هنر نمایشی ، تکنیک رهاسازی ، بداهه نوازی و بداهه در تماس است.

آموزش رقص حرفه ای 09034619237

رقص شیر:

در میان بسیاری از انواع رقص های محبوب در سراسر جهان ، رقص شیر ممکن است یکی از غیرمعمول ترین رقص ها باشد. به جای تمرکز بر روی حرکات بدن و رقصیدن با شریک زندگی خود ، رقص شیر با ایجاد عملکرد ریتم متمرکز موسیقی شبیه به کوبه ای با استفاده از کفشهای شیر که مطابق با موسیقی رقص روی زمین قرار می گیرند مشخص می شود.
آکادمی حرکات موزون صحرا، با مدیریت خانم صحرا زیبا از سال 1389 شروع به فعالیت حرفه ای نموده است.شما میتوانید برای داشتن اندامی جذاب و یاد گرفتن یک هنر جهانی به نام رقص در کلاس های استاد صحرا زیبا شرکت کنید و انواع مختلف رقص را یاد بگیرید.

رقص های مدرن

پیشرفت در فن آوری موسیقی تولد بسیاری از انواع جدید رقص ها را به همراه داشت. معرفی موسیقی الکترونیکی و راک عصر رقص های خانگی ، رقص پانک و دیسکو را به ارمغان آورد . کشور دور دست هندوستان به آن سبک ها اهمیتی نمی داد و مطابق با اعتقادات مذهبی عمیقاً ، آنها رقص خدایان خود را در زندگی روزمره گنجانیده و در صحنه های فیلمهای بالیوود رقص خود را اجرا مینمودند.

رقص خانگی:

این رقص اجتماعی که در بالای ریتم های ظریف، ریف های موسیقی و تأثیرات جاز ، لاتین ، روح ، فانک ، R&B و بسیاری از سبک های موسیقی دیگر ساخته شده است ، به سرعت راه خود را در خانه ها و کلوپ های سراسر جهان پیدا کرد.

رقص پانک:

در دهه 1960، رقص پانک موفق به جذب هوادارانی شد که از رقص های سنتی قبلاً لذت نمی بردند، بلکه از سبک رقص پرانرژی تر و گاه خشونت آمیز تر مسخره کردن (که گاهی اوقات آن را لگد زدن می خواندند) و سرپیچی می کردند. این سبک رقص با تماس جسمی و کامل بدنی مخاطبان گروه، همراه با ضربات مکرر و شوخی هم به تنهایی و هم در گروه انجام میگیرد.

رقص دیسکو:

ژانر محبوب موسیقی دیسکو در دهه 1970 اگر رقصیدن با آن آسان نبود ، چنین محبوبیتی پیدا نمی کرد. طرفداران این موسیقی غالباً هنگام رقصیدن با آهنگ های مختلف لباس های عجیب و غریب و سکسی می پوشیدند.

رقص بالیوود:

تاریخ فرهنگی هند و بقیه جنوب آسیا بدون نفوذ شدید صنعت فیلم بالیوود که موسیقی رقص هندی را به جهانیان نشان داده است، یکسان نخواهد ماند. رقص بالیوود که به عنوان ترکیبی از موسیقی سنتی هند، رقص سنت های هندی و تکنیک های خاورمیانه ایجاد شده است ، با رقص های دقیق، حرکات پرانرژی و رقص هایی که تعداد زیادی از شرکت کنندگان را درگیر می کند مشخص می شود.
آکادمی حرکات موزون صحرا، با مدیریت خانم صحرا زیبا از سال 1389 شروع به فعالیت حرفه ای نموده است. شما میتوانید برای داشتن اندامی جذاب و یاد گرفتن یک هنر جهانی به نام رقص در کلاس های استاد صحرا زیبا شرکت کنید و به یادگیری آموزش انواع رقص بپردازید.

آموزش رقص حرفه ای 09034619237

دیدگاهتان را بنویسید