You are currently viewing آموزش رقص شرق تهران 09034619237

آموزش رقص شرق تهران 09034619237

آکادمی حرکات موزون صحرا دنس، با مدیریت خانم صحرا زیبا از سال 1389 شروع به فعالیت حرفه ای نموده است.شما میتوانید برای داشتن اندامی جذاب و یاد گرفتن یک هنر جهانی به نام رقص در کلاس های آموزش رقص شرق تهران استاد صحرا زیبا شرکت کنید و انواع مختلف رقص را یاد بگیرید.

آموزش رقص در شرق تهران

رقص های جهانی / رقص های لاتین

• رقص سالسا:

این رقص لاتین امروزه یکی از محبوب ترین رقص های آمریکای لاتین ، آمریکای شمالی ، اروپا و استرالیا است. این فرم بسیار حسی ، حرکت پرانرژی و رقص نوآورانه است که توسط Mamboرقص های Changuyi و Rumba تحت تأثیر قرار گرفت و آن را در سرتاسر جهان بسیار محبوب کرد.

آموزش رقص شرق تهران 09034619237
آموزش رقص شرق تهران 09034619237

• رقص فلامنکو:

این رقص مشهور اسپانیایی از منطقه اندلس سرچشمه گرفته است و نام خود را در قرن 18th بدست آورده است. همجوشی جادویی، پرشور و پرانرژی آن از آواز ، نواختن گیتار، رقص و دستمال (palmas) باعث شده است تا در تمام دنیا این شهرت پیدا کند و به یکی از میراث پذیرفته شده کل بشریت بدل شود.

• رقص تانگو آرژانتینی:

در میان انواع مختلفی از رقص تانگو ، رقص آرژانتینی تلاش می کند شکل اصلی تانگو را که برای اولین بار در منطقه ریو دو لا پلاتا ایجاد شده است حفظ کند.

• رقص لامبادا:

آموزش رقص شرق تهران 09034619237

این رقص معروف که از پارا سرچشمه گرفته بود، در دهه 1980 محبوبیت بین المللی پیدا کرد. این نوع رقص موفق شد همانند رقص های Forro ، salsa ، merengue ، maxixe و carimbó در بین مردم عاشق رقص سر زبانها بیاندازد.

• رقص پولکا:

ظاهر پولکا در اواسط قرن نوزدهم یکی از بزرگترین رقص های دیوانانه کننده را ایجاد کرد که دنیای ما تاکنون دیده است. این کشور توانست بر رقص های بی شماری دیگر تأثیر بگذار ، رقص ملی بسیاری از کشورهای اروپایی شد و در کل نیمکره غربی بسیار محبوب است.

• رقص هیپ هاپ ساحل شرقی:

رقص هیپ هاپ انواع مختلفی دارد که یکی از محبوب ترین آنها هیپ هاپ ساحل شرقی است. این رقص شریک اجتماعی امروزه با نام های East Swing ، Jitterbug ، American Swing ، East Coast Lindy و Lindy سرچشمه می گیرد که بین دهه های 1940 و 1960 به عنوان جایگزینی برای انواع دیگر رقص های هیپ هاپ سخت تر یاد گرفته شده است.

• رقص Capoeira:

رقص Capoeira رقص بی نظیری است که می توانید در حرکات رزمی هنرهای رزمی آفریقایی و برزیلی با همین نام پیدا کنید که از موسیقی، رقص و آکروباتیک الهام می گیرد. تمرین کنندگان هنرهای رزمی به دلیل داشتن رقصنده های بسیاری مشهور هستند که می توانند از انجام حرکات رقص مانند برای انجام مانورهای سریع و پیچیده ای استفاده کنند که بتواند انواع مختلفی از ضربات ، چرخش ، پرش و سایر تکنیکهای مورد استفاده در مبارزه را ارائه دهد. امروز ، Capoeira به عنوان یکی از مشهورترین میراث فرهنگی برزیل و آمریکای جنوبی مشهور است.

• رقص غربی:

این نوع سبک رقص یک فعالیت رقص اجتماعی است که با کشور آمریکا و سنت های غربی آن ارتباط دارد. این نه از یک رقص واحد ، بلکه شامل اشکال و سبک های رقص بسیاری است که می تواند به سبک موسیقی کشورهای غربی اجرا شود.

• رقص عامیانه:

رقص های مردمی نشان دهنده میراث موسیقی ، فرهنگی ، بازتاب زندگی روزمره یا تاریخ قومی افرادی است که در یک منطقه یا کشور خاص زندگی می کنند. این نوع رقص ها در سراسر جهان پرطرفدار هستند و در صدها تنوع و سبک منحصر به فرد وجود دارند، رقص های عامیانه (همچنین به عنوان رقص های سنتی یا قومی شناخته می شود) معمولاً در مجامع رقص با همراهی موسیقی سنتی منطقه انجام می شود. بیشتر رقص های عامیانه تنظیم نشده است و در گذر زمان به آرامی شکل می گیرند.

• رقص شکم یا رقص عربی :

رقص شکم یکی از مشهورترین رقص های مردمی شرقی در جهان است. این یک رقص به صورت رسا است که از مصر سرچشمه گرفته است ، و بر حرکت پیچیده پیچ و تاب و کل بدن با استفاده از حرکات کوبه ای ناگهانی ، متوقف نشدن حرکات بدن و وجود لرزهای کوچک و سریع و لرزش های باسن تأکید دارد. رقص شکم بسیار حسی، احساسی و جذاب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید