You are currently viewing رقص باچاتا09034619237

رقص باچاتا09034619237

باچاتا یکی از رقص های بسیار شیرین و جذاب است که طرفداران بسیاری دارد و بینندگان زیادی را به خود جذب می کند. برخی از افراد رقص را به چشم یک هنر و برخی دیگر به چشم یک ورزش نگاه می کنند. در هر دو صورت رقص می تواند تاثیرات عمیقی بر روی روحیه افراد بگذارد. رقص باچاتا از دیگر رقص های زیبا و دوست داشتنی است که به صورت تکی و یا دو نفره اجرا می گردد. بنابراین شما با شناخت این رقص قطعا شیفته آن خواهید شد.

تاریخچه رقص باچاتا

رقص باچاتا و رقص سالسا شباهت زیادی به یکدیگر دارد و تنها در سرعت فرم حرکات و موسیقی با یکدیگر متفاوت است. باچاتای از جمله رقص هایی است که اغلب مخصوص جوانان است و در دهه 1960 این رقص پر شور و هیجان در جمهوری دومینیکن به وجود آمده است. در واقع ساکنین جمهوری دومینیکن این رقص را به عنوان روشی برای بیان احساسات می دانند.

رقص باچاتا چیست؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم، رقص باچاتا روشی برای بیان احساست است. در واقع شما با استفاده از این رقص می توانید غم و شادی خود را نشان دهید. با توجه به این که ساکنین دومینیکن مردمانی فقیر بودند، با استفاده از این رقص حال و هوای خود را بهبود می بخشیدند.

حرکات رقص باچاتا

باچاتا رقصی بسیار احساساتی و زیبا است که اکثرا با موسیقی آرام اجرا می گردد و نیاز به انرژی پایینی دارد. بخش عمده ای از حرکات این رقص برگرفته از رقص سالسا است که با رقص های محلی ترکیب شده و نوع خاصی از رقص را به وجود آورده است. البته باچاتا نیز همانند سایر رقص ها دچار تغییر و تحول شده و حرکات آن با تغییری اساسی درآمیخته است. بسیاری از حرکات رقص باچاتا بر روی باسن متمرکز می باشد.

رقص باچاتا تک نفره

رقص باچاتا را می توان به صورت تک و دونفره اجرا کرد. رقص باچاتا تک نفره بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده می باشد و شما می توانید به راحتی این رقص را آموزش ببینید. شما تنها با چند روز اجرای و انجام حرکات باچاتا می توانید آن را یاد گرفته و اجرای زیبا و جذابی را به نمایش بگذارید.

رقص باچاتا دو نفره

در رقص باچاتا دونفره یک نفر به عنوان لیدر و یا رهبر وجود دارد که اجرای حرکات را رهبری می کند. لیدر رقص تمامی حرکات را بر اساس موسیقی اجرا می کند و از این رو بسیار زیبا و جذاب می باشد. این رقص بر پایه حرکات کمر به پایین است و حرکات دست به صورت دلخواه و خلاقانه طراحی می گردد.

رقص باچاتا تانگو

باچاتا تانگو سبکی تلفیقی می باشد که اغلب ساکنین غرب طرفداران این سبک رقص می باشد. تمامی حرکات کوتاه این رقص برگرفته از باچاتای سنتی است ولی شباهت زیادی به رقص تانگو دارد.

رقص باچاتا09034619237
رقص باچاتا09034619237

آیا آموزش رقص باچاتا سخت است؟

رقص باچاتا سخت نیست ولی نیاز به تمرین زیادی دارد. برای این که شما این رقص را به خوبی یاد بگیرید در مرحله اول نیاز به یک مربی حرفه ای دارید. پس از آن برای یادگیری این رقص تمرینات بسیاری را می طلبد. برای این که به خوبی رقص باچاتا را یاد گرفته و بر روی حرکات آن مسلط شوید، تمامی حرکات را در مقابل آینه اجرا نمایید.

هزینه آموزش رقص باچاتا

رقص باچاتا به صورت تکی و دو نفره اجرا می شود و بسیاری از افراد این رقص را برای درخشش بیشتر در جمع اجرا می کنند. برای یادگیری رقص باچاتا باید در کلاس های مبتدی و پیشرفته شرکت کنید که هر کدام اصول و قوانین خاص خود را دارد و دارای هزینه جداگانه ای می باشد. صحرا دنس هزینه رقص باچاتا را بر اساس تعداد جلسات محاسبه می کند. هر چه شما تلاش بیشتری برای آموزش این رقص انجام دهید، تعداد جلسات کمتری نیاز دارد و شما هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. جهت اطلاع از قیمت آموزش رقص باچاتا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش رقص باچاتا

برای اجرای این رقص باید شما در دوره های مقدماتی و پیشرفته شرکت کنید که هر کدام تعداد جلسات مختلفی دارد. یادگیری و آموزش این رقص دقت و حوصله زیادی می برد و از این رو شما باید این رقص را زیر نظر یک مربی حرفه ای و صبور آموزش ببینید. صحرا دنس یکی از مربیان حرفه ای و بسیار پرحوصله و صبور است که تمامی حرکات شما را در کمال آرامش و یا تکنیک خاصی آموزش می دهد. جهت مشاوره و حضور در کلاس های آموزشی با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید