You are currently viewing مزایای رقصیدن برای سلامتی بدن (پارت چهارم)09034619237

مزایای رقصیدن برای سلامتی بدن (پارت چهارم)09034619237

کدام سبک رقص برای من مناسب است؟

رقص یک حرکت عالی است زیرا سبک های مختلف زیادی وجود دارد ، و هر کدام مزایای مختلفی برای سلامتی خود می گیرید. این پنج رقص رقصهای مورد علاقه من هستند و چرا آنها برای آمادگی جسمانی شما بسیار مناسب هستند.

تانگو :

این رقص لاتین است و نیاز به دقت و کنترل دارد و نیاز به یک بدن متناسب و محکم دارید. در رقص ریتم های خاصی ، وضعیت های ایستادن و تغییرات سریع و حالت های چشمگیر وجود دارد. برای ایجاد قدرت در بدن و حرکات دقیق فوق العاده است. در این نوع رقص شما میتوانید با همسر یا رفیق خود برقصید حرکتهای رقصنده ، شما را مجبور به همکاری با یکدیگر به عنوان یک تیم می کند تا رقص را انجام بدید.

مزایای رقصیدن برای سلامتی بدن (پارت چهارم)09034619237

سالسا :

این رقص همه چیز در مورد جابجایی باسن شما و سایش دادن به همراه شریک تان در طبقه رقص است. این رقص اجتماعی است که شما اغلب با همسر خود میرقصید. بنابراین شما باید این نوع رقص را با یک نفر یاد بگیرید فرقی نمی کند که رقاص شریک شما دوست شما باشد یا همسر شما مهم یاد گرفتن آن است. اثر کلی آن دارای انرژی تند و پرانرژی بر روی شما است. شما اغلب باید وزن خود را تغییر دهید (این همان چیزی است که باعث می شود باسن شما حرکت کند). همچنین حرکت و پیچ خوردگی و چرخش زیادی در این نوع رقص وجود دارد. همچنین برای ایجاد تعادل و کنترل خود در چرخش باید تمرکز لازم را داشتته باشید، و برای چرخاندن خوب خود نیز نیاز به کنترل مفصل ران دارید.

رقص خیابانی :

رقصی که در خیابان ها ، پارک ها و کلوپ های شبانه آغاز شده است ، رقص خیابانی شامل ترکیبی از حرکاتی مانند پاپ ، قفل ، هیپ هاپ و شکستن است. این امر آن را کاملاً پر جنب و جوش و “کامل” می کند! مطمئناً در هنگام اجرای این رقص متوجه افزایش ضربان قلب خود خواهید شد بنابراین این یک تمرین خوب برای قلب شما است. در این نوع رقص حرکات پرانرژی زیادی داشته باشید. این حرکات شامل حس خوب زمانبندی ، چابکی ، تغییر در سرعت و الگوهای خلاق حرکت است. این تأثیر بیشتر از برخی اشکال دیگر رقص است ، اما برای بهبود تراکم استخوان به شما کمک خوبی میکند.

باله:

یک رقص کلاسیک و پایه ای عالی برای انواع رقص ها است. این نوع رقص شامل تعادل ، کنترل و انعطاف پذیری است. اخیراً ، تمرین باله تکامل یافته شده است – این تمرینات مدرن هنگام اجرای رقص باله شامل موقعیت ها و حرکات مشخص شده ای با استفاده از یک طناب مخصوص است. همه این حرکات باید طبق موسیقی تنظیم بشوند. این تمرینات شامل باله ، یوگا و پیلاتس ها هم می شود.

مزایای رقصیدن برای سلامتی بدن (پارت چهارم)09034619237

زومبا:

این نوع رقص کلاس آمادگی جسمانی با الهام گرفتن از رقص است و برای مبتدیان بسیار عالی است – مراحل انجام حرکات آن آسان است و یک تمرین هوازی با شدت متوسط تا زیاد را تضمین می کند. حرکات این نوع رقص تکراری است ، بنابراین می توانید به آنها عادت کنید و آنها را نسبتاً سریع انتخاب کنید. این نوع رقص انرژی بسیار بالایی دارد و تاثیر بسیار بالایی بر شما از جمله ذهن و قدرت بدنی شما دارد و بدن شما و قلب شما مطمئناً سرحال می شود. اگر بعد از آسیب دیدگی دوباره به رقص یا ورزش بپردازید ، زومبا گزینه خوبی است زیرا کلاس ها این نوع رقص اغلب عقب می افتند و می توانید خود را به سطح مناسب برای انجام این رقص برسانید.آکادمی حرکات موزون صحرا، با مدیریت خانم صحرا زیبا از سال 1389 شروع به فعالیت حرفه ای نموده است. شما میتوانید برای گذارندن دوره های مبتدی،پیشرفته و حرفه ای رقص با شماره مورد نظر تماس حاصل فرمائید و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید