You are currently viewing رقص آذری09034619237

رقص آذری09034619237

رقص نوعی ورزش است که بسیاری از افراد به آن علاقه مند هستند. رقصیدن باعث تناسب اندام شده و بر روی روحیه افراد تاثیر بسیاری می گذارددر حال حاضر رقص های بسیار متنوعی وجود دارد که هر فرد بر اساس علاقه مندی خود یکی از مدل ها را انتخاب می کند. رقص آذری نیز از دیگر رقص های محبوب و مورد علاقه در بین تمامی افراد خصوصا آذربایجانی ها و ایرانیان می باشد. برای اجرای این رقص موسیقی مخصوصی وجود دارد که شما می توانید بر اساس علاقه مندی خود مناسب ترین آهنگ آذری را برای رقص انتخاب کنید.

حرکات پا در رقص آذری

اصلی ترین و مهم ترین حرکات رقص آذری بر روی پا متمرکز است. در واقع قشنگی رقص آذری به حرکات پا می باشد و در صورتی که فردی بتواند حرکات پا را به خوبی تنظیم کند، رقصی زیبا را ارائه خواهد داد. برای انجام حرکات آذری نیاز به انرژی بسیاری است. بنابراین در صورتی که انرژی کافی برای رقص را ندارید بهتر است سراغ رقص آذری نروید.

رقص آذری09034619237

تاریخچه رقص آذری

رقص آذری یا آذربایجانی از جمله رقص های بومی است که از نسلی به نسل بعدی منتقل شده است. در واقع رقص آذری ریشه در مذهب دارد و همچنین در قدیم برای آماد برای جنگ های دفاعی استفاده میشد. اجرای رقص آذری با حرکات دست و پا همراه است و تمامی حرکات بر اساس ریتم آهنگ ترکی طراحی شده است.

تمرین در رقص آذری

اجرای رقص آذری نیاز به تمرین بسیار زیادی دارد. به گونه ای که شما باید پس از هر جلسه آموزشی، حرکات یاد کرفته را بارها و بارها در مقابل آینه اجرا کنید. دقت داشته باشید که تا حرکات جلسه قبل را یاد نگرفته و بر روی آن مسلط نشده باشید، سراغ حرکات بعدی نروید. همچنین پس از آموزش حرکت بعدی، حرکات جلسات قبل را نیز تمرین کنید تا از یادتان نرود.

رقص را در مقابل آینه اجرا کنید؟

برخی افراد پس از یادگیری رقص حرکات را در جمع اجرا می کنند. این کار اصلا درست نیست و اعتماد به نفس شما از بین می رود و دیگر نمی توانید مانند گذشته رقص را اجرا کنید. بنابراین بهترین راه برای پیدا کردن اعتماد به نفس برای اجرای رقص آذری بهتر است که ابتدا حرکات را در مقابل آینه اجرا کنید و در صورتی که از میزان تسلط خود مطمئن شدید آن را در جمع به نمایش بگذارید.

ابتدا رقص را در جمع خانوادگی اجرا کنید؟

پس از این که به خوبی توانستید حرکات رقص آذری را در مقابل آینه اجرا کنید، نوبت به اجرای آن در جمع خانوادگی می رسد. بدین صورت که شما نیاز دارید به صورت مکرر رقص را در جمع دو الی سه نفره به نمایش بگذارید تا اعتماد به نفس شما افزایش یافته و بتوانید به خوبی حرکات حرفه ای داشته باشید. در صورتی که اعتماد به نفس مورد نیاز برای اجرای رقص را بدست آوردید، می توانید رقص را در حضور گروه و افراد زیادی به نمایش بگذارید.

رقص آذری تکی یا گروهی؟

رقص آذری را می توان به دو صورت تکی و یا گروهی اجرا کرد ولی رقص گروهی زیبایی و جذابیت بیشتری دارد و چشم ها را به خود خیره می کند. رقص گروهی آذری به قدری زیبایی چشمگیری دارد که هیچ بیننده ای نمی تواند از آن چشم بردارد. در واقع رقص آذری گروهی نیاز به طراحی خاصی دارد و اجرای آن با رقص تک نفره متفاوت است.

رقص آذری09034619237

آموزش رقص آذری

برای آموزش رقص آذری شما باید نزد یک مربی بسیار حرفه ای بروید تا بتواند به خوبی حرکات را به شما آموزش دهد. البته ملزمه آموزش و یادگیری رقص آذری تمرین های مکرر است. بدین صورت که شما پس از هر جلسه آموزش باید حرکات مورد نظر را بارها و بارها تکرار کنید تا به خوبی بتوانید آن را اجرا کرده و برای آموزش های بعدی آمادگی داشته باشید. با توجه به این که کیفیت آموزشی نیز در یادگیری تاثیر بسزایی می گذارد، بهتر است که به مربی باتجربه و ماهر مراجعه کنید. صحرا دنس یکی از مربیان بسیار حرفه ای و باتجربه در زمینه آموزش انواع رقص ها می باشد که با صبر و حوصله بسیار زیادی تمامی حرکات را به هنرجویان خود آموزش می دهد. جهت مشاوره و آموزش رقص آذری به شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه آموزش رقص آذری

جلسات رقص آذری به دو گروه مبتدی و پیشرفته تقسیم بندی می شود. هزینه جلسات آموزشی مبتدی پایین تر از مقدماتی است و از این رو شما می توانید با هزینه های متفاوتی این رقص را آموزش بیینید. همچنین رقص های آذری به صورت خصوصی و گروهی آموزش داده می شود که طبیعتا هزنیه آمورش رقص های خصوصی گران تر محاسبه می گردد. صحرا دنس با پایین ترین هزینه ممکن انواع رقص ها را به هنرجویان آموزش می دهد و از این رو شما می توانید با منصفانه ترین هزینه این رقص زیبا را یاد بگیرید. جهت اطلاع از هزینه انواع رقص ها تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید