You are currently viewing آموزش رقص عربی 09034619237

آموزش رقص عربی 09034619237

آموزش رقص عربی

آموزش رقص عربی بیشتر مختص به بانوان بوده و به رقص شکم معروف می باشد. برای این رقص باید از تمامی اجزای بدن خصوصا باسن استفاده شود. برای رقص عربی نیاز به انرژی زیادی است زیرا فعالیت و جنب و جوش در این رقص بسیار زیادی می باشد. برای این گونه رقص های نیاز به ریتم ضرب دار بوده و حرکات بدن بر اساس این ریتم ها تنظیم می شود.
رقص عربی دارای اصول و قوانینی بوده و باید این اصول را رعایت کنید تا باعث زیبایی و جذابیت رقص شما شود. کلاس رقص عربی دارای تکنیک های خاصی بوده و باید توسط مدرس آموزش داده شود تا رقصی جذاب داشته باشید.

آموزش رقص عربی 09034619237

مزایای رقص عربی

لاغری با رقص عربی

با توجه به این که برای رقص عربی از تمامی قسمت های بدن استفاده می شود، تاثیر زیادی بر روی لاغری دارد. بنابراین اگر قصد دارید اندام خود را لاغر و خوش فرم کنید، تایمی از روز را برقصید.

آموزش رقص عربی 09034619237

انعطاف پذیری با رقص عربی

در صورتی که به صورت مداوم برقصید بعد از مدتی مشاهده خواهید کرد که بدن شما منعطف شده است. بنابراین رقص عربی تاثیر زیادی بر روی انعطاف پذیری بدن شما دارد. امروزه با توجه به این که اکثر افراد نصفی از روز خود را پشت میز هستند، باعث خشکی بدن شده و با رقص می توانند این خشکی و بی تحرکی را جبران کنند.

کاهش استرس و رفع افسردگی با رقص عربی

در هنگام رقص عربی تمامی تمرکز فکر خود بر روی حرکات رفته و باعث می شود که به چیز دیگری فکر نکنید و همین عامل باعث کاهش استرس و رفع افسردگی می شود.

آموزش رقص عربی 09034619237

سلامت قلب با رقص عربی

رقص عربی علاوه بر سرگرم شدن و لذت بردن، باعث می شود که قلبی سالم داشته باشید. بنابراین برای سلامتی قلب خود بهتر است که به صورت مرتب برقصید.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که بعد از مدتی فعالیت انرژی بدن شما کاهش پیدا می کند، آهنگ گذاشته و برقصید تا انرژی مورد نیاز بدنتان تامین شود.

سرگرم شدن با رقص عربی

رقص عربی یک رقص شاد و مفرح است و باعث می شود که رقصنده و تماشاچی سرگرم شده و اوقات خوشی را سپری کنند و از آن لذت ببرند.

تقویت اجزای بدن با رقص عربی

برای رقص عربی باید از تمامی اجزای بدن استفاده کرده تا رقصی جذاب و زیبا داشته باشید و همین عامل سبب می شود که تمامی اندام شما تقویت شده و خوش فرم شوید.

کاهش درد با رقص

اکثر دردهای موجود در بدن به دلیل کم تحرکی می باشد. بنابراین رقصیدن باعث گردش خون در بدن شده و این گردش خون باعث کاهش دردهای بدن می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید