You are currently viewing کلاس رقص ایرانی09034619237

کلاس رقص ایرانی09034619237

با شرکت در کلاس رقص ایرانی می توانید تمامی اصول و مبانی مربوط به حرکات دست و پا و بدن را یاد بگیرید،اساتید آموزش رقص ایرانی با آموزش و تمرین های مختلف شما را برای یادگیری حرکات انواع سبک رقص ایرانی آماده می کنند.

تاریخچه رقص ایرانی به هزاران سال پیش از میلاد مسیح بازمی گردد که در آن دوران بسیاری از افراد برای شادی و بروز احساسات خود انواع حرکات موزون و رقص های بومی و منطقه ای را در سراسر ایران در زمان برگزاری جشن و پایکوبی به تنهایی یا با گروهی از افراد انجام می دادند.ما در مجموعه صحرا دنس با برخورداری از اساتید برجسته و حرفه ای در زمینه برگزاری دوره های آکادمیک کلاس رقص ایرانی در نظر داریم این هنر زیبا و غنی را به شما عزیزان آموزش دهیم.

کلاس رقص ایرانی

رقص ایرانی به مجموعه حرکات موزون و انواع رقص های مختلف گفته می شود که در زمینه فرهنگ و تاریخ و ادبیات ایران توسعه و پرورش پیدا کرده است.ما در کلاس رقص ایرانی تمام نکات و اصول اولیه در یادگیری آموزش رقص را به شما هنرجویان عزیز آموزش می دهیم.با ثبت نام در دوره های مختلف آموزش رقص ایرانی و شرکت در کلاس رقص ایرانی می توانید رقص ایرانی را حرفه ای زیر نطر اساتید برجسته یاد بگیرید.

رقص معمولا روشی برای بیان یک حالت خاص انجام می شود. کلاس رقص امروزه با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است و افراد زیادی تمایل دارند که این هنر زیبا را به صورت کاملا تکنیکی و اصولی را یاد بگیرند. رقص پیشینه ای بسیار طولانی داشته و در گذشته از آن برای رساندن مفهومی خاص استفاده می کنند.
در رقص های ایرانی تمامی اجزای بدن درگیر بوده و باید تمامی اندام های بدن با یکدیگر هماهنگ باشند. رقص های ایرانی انواع مختلفی داشته که هر کدام دارای ریتم های خاصی هستند. رقص تاثیر زیادی بر روی روحیه و اندام شما می گذارد به همین دلیل توصیه می شود که حداقل روزی نیم ساعت برقصید.

مجموعه صحرا دنس با کادر حرفه ای و باتجربه در آموزش انواع رقص ایرانی ، رقص هندی، رقص عربی و سایر رقص های موجود می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.با شرکت در دوره های مبتدی و پیشرفته این مجموعه می توانید به عنوان رقصنده حرفه ای این هنر زیبا را ادامه دهید.برای دریافت اطلاعات بیشتر با مجموعه صحرا دنس همراه باشید.

کلاس رقص ایرانی به دو دسته مبتدی و حرفه ای تقسیم بندی می شود. رقص ایرانی یکی از رقص های زیبا در کل دنیا است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. رقص یک ورزش محسوب می شود که تاثیر زیادی بر روی زیبایی و خوش فرم شدن بدن دارد.
رقص یکی از ورزش های بسیار شیرین و مفرح بوده که در انواع مختلفی وجود دارد که یکی از پرطرفدارترین این رقص ها رقص ایرانی می باشد. برای رقص ایرانی به حرکت و هماهنگی تمامی اعضای بدن نیاز است.

انواع کلاس رقص ایرانی

کلاس های رقص ایرانی به دو دسته مبتدی و حرفه ای تقسیم بندی می شوند که به شرح زیر می باشد:

_ کلاس رقص ایرانی مبتدی

در صورتی که رقص شما تعریف زیادی ندارد و به تازگی رقص را شروع کردید توصیه می شود که آموزش رقص را به صورت مبتدی شروع کنید تا تمامی تکنیک های اولیه لازم برای رقصیدن را یاد بگیرید. در کلاس های رقص ایرانی مبتدی ابتدا تمامی حرکات و تکنیک های رقص را به صورت اصولی آموزش داده می شود. در این کلاس ها آموزش رقص زیر نظر مربیان با تجربه و آموزش دیده انجام می شود و شما با تمرین می توانید تمامی حرکات را به صورت تکنیکی پیاده سازی کنید.

_ کلاس رقص ایرانی حرفه ای

پس از گذراندن کلاس های رقص مبتدی نوبت به تشکیل کلاس های رقص حرفه ای می رسد. در کلاس های رقص حرفه ای شما ین قابلیت را پیدا خواهید کرد که تمامی حرکات و تکنیک های آموزش دیده را بتوانید به صورت تکنیکی و اصولی به اجزا بگذارید. با شرکت در این کلاس ها شما تبدیل به یک رقاص حرفه ای خواهید شد و در جمع به خوبی خواهید درخشید.

فواید رقص ایرانی

_رقصیدن باعث لاغری و خوش فرم شدن بدن می شود.
_رقصیدن باعث شادی شده و از افسردگی جلوگیری می کند.
_با رقصیدن می توانید از استرس دوری کنید.
_رقصیدن به سلامتی بدن کمک می کند.
_رقص ایرانی با توجه به این که تمامی اعضای بدن را درگیر می کند، باعث تقویت بدن می شود.
_رقصیدن باعث سرگرمی شده و شما را از شر افکار مزاحم خلاص می کند.

تاثیر کلاس رقص ایرانی بر روی رقصیدن

کلاس های رقص تاثیر زیادی بر روی رقصیدن شما دارد ولی لازم به ذکر است که تنها حضور در کلاس های رقص کافی نبوده و شما باید تمامی اصول عنوان شده را در خانه تمرین نمایید. نیمی از رقص به میزان تمرین شما بستگی دارد و هر چه بیشتر تمرین کنید رقص بهتری خواهید داشت.

تاثیر مربی بر روی رقص

مربی رقص تاثیر زیادی بر روی رقص شما داشته و باید از مربیان با تجربه و ماهر کمک بگیرید. یک مربی رقص خوب علاوه بر این که باید تسلط کاملی بر روی حرکات و نوع رقص داشته باشد، باید این توانایی را داشته باشد که این حرکات را به صورت صحیح و روان آموزش بدهد.

در انتخاب مربی وسواس داشته باشید

صرفا یک رقصنده خوب نمی تواند یک مربی خوب نیز باشد. به همین دلیل باید دقت زیادی در انتخاب مربی داشته باشید و مربی ای انتخاب کنید که علاوه بر مهارت در تکنیک های رقص، دانش آموزش این تکنیک ها به شما را داشته باشد و بتواند به شیوه ای تاثیرگذار این تکنیک ها و اصول ها را به شما آموزش دهد.

راهکارهای موثر شدن کلاس رقص ایرانی

برخی افراد می ترسند که با وجود شرکت در کلاس های رقص نیز نتوانند به زیبایی برقصند. به این افراد باید بگوییم که جای هیچ نگرانی نبوده و شما در صورت رعایت نکات لازم که در ادامه برای شما شرح می دهیم، می توانید به زیبایی برقصید.

 

ابزارهای رقص

در هر کاری ابزار تاثیر زیادی بر روی نتیجه کار می گذارد و رقص نیز از این امر مستثنی نمی باشد به همین دلیل باید در هنگام رقصیدن از لباسی مخصوص استفاده کنید. به عنوان مثال لباسی را برای رقص انتخاب کنید که در آن احساس راحتی کرده و بتوانید حرکات را به صورت روان انجام دهید. همچنین کفش نیز بسیار مهم است و باید کفشی مناسب با پای و نوع رقص بپوشید.

علاقه و سبک رقصیدن خود را مشخص کنید

پیش از هر کاری باید با توجه به علاقه و استعداد خود سبک رقصیدن خود را انتخاب نمایید تا بتوانید رقص را بهتر یاد بگیرید.

ابتدا در یک مکان خلوت برقصید

پیش از این که وارد جمع شوید بهتر است تا مدتی رقص هایی که یاد گرفته اید را در مکانی خلوت تمرین کنید. توجه داشته باشید که در هنگام رقصیدن یک فضای باز داشته باشید تا بتوانید به صورت آزادانه رقصیده و نگران برخورد با وسایل اطراف خود نباشید. همین طور آهنگی را برای رقصیدن انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و حس و حال خاصی به شما می دهد تا بتوانید با انرژی و انگیزه بیشتری برقصید.

مقابل آیینه برقصید

رقصیدن مقابل آیینه به شما کمک می کند تا نقاط ضعف رقص خود را شناسایی کرده و آن را برطرف کنید و در طرف مقابل نقاط مثبت رقص خود را مشاهده کرده و آن را تقویت نمایید. همچنین این امکان را به شما می دهد که با رقص خود را با ریتم تنظیم نمایید.

بدون خجالت خارج از اتاق برقصید

خجالت کشیدن باعث می شود که شما نتوانید به درستی برقصید بنابراین بهتر است ترس و خجالت خود را کنار بگذارید. برای این که ترس و خجالت خود را از بین ببرید، از اتاق خود خارج شده و در خانه شروع به رقصیدن کنید. به انتقادات و یا مسخره کردن اطرافیان خود اهمیتی نداده و همان طور که دوست دارید برقصید.

در جمع برقصید

بعد از این که تمامی حرکات آموزش دیده در کلاس های رقص را تمرین کردید، در جمع برقصید. در هنگام رقصیدن ترس و خجالت را از خود دور کرده و با لبخند برقصید. به نگاه های اطرافیان اهمیتی نداده و خود را در مکانی خلوت تصور کنید و نگران قضاوت های تماشاچی ها نباشید. خود را به دست آهنگ سپرده و با آرامش برقصید.

تمرین کنید

بخش مهمی از یادگیری رقص به میزان تمرین شما بستگی دارد. تمرین کردن تاثیر زیادی بر روی کیفیت رقص شما خواهد گذاشت. بهتر است به جای این که تایمی زیادی را در یک روز برای تمرین بگذارید، هر روز تمرین را انجام دهید تا حرکات را فراموش نکرده و در ذهن خود هک کنید.

استایل رقص

یک رقصنده خوب باید همیشه استایل یک رقصنده را داشته باشد. بنابراین در هنگام رقصیدن شانه های خود را صاف نگه درید و با اعتماد به نففس کامل لبخند بزنید.

از نقد شدن نترسید

از این که بینندگان و اطرافیان چه فکری در مورد رقص شما می کنند نترسید و به گونه ای برقصید که انگار هیچ کس اطراف شما نمی باشد. با فکری آزاد رقصیده و تنها بر روی ریتم آهنگ تمرکز کنید.

آرامش داشته باشید

اعتماد به نفس خود را بالا برده و با خیالی آسوده به گونه ای شروع به رقصیدن کنید که گویا هیچ کس رقص شما را تماشا نمی کند پس از رقص خود لذت ببرید.

لبخند بزنید

لبخند زدن باعث می شود که نه تنها شما از رقصیدن لذت ببرید، بلکه تاثیر زیادی بر روی زیباتر جلوه دادن رقص شما دارد. پس لبخند به لب داشته و با اعتماد به نفسی بالا برقصید.

برگزاری دوره کلاس رقص ایرانی

تاریخچه رقص ایرانی به هزاران سال پیش از میلاد مسیح بازمی گردد که در آن دوران بسیاری از افراد برای شادی و بروز احساسات خود انواع حرکات موزون و رقص های بومی و منطقه ای را در سراسر ایران در زمان برگزاری جشن و پایکوبی به تنهایی یا با گروهی از افراد انجام می دادند.ما در مجموعه صحرا دنس با برخورداری از اساتید برجسته و حرفه ای در زمینه برگزاری دوره های آکادمیک کلاس رقص ایرانی در نظر داریم این هنر زیبا و غنی را به شما عزیزان آموزش دهیم.دوره های آموزش انواع رقص ایرانی در مجموعه صحرا دنس به صورت مبتدی و پیشرفته سطح بندی می شود.شما می توانید با مشاوره و صحبت با کارشناسان ما در این زمینه بهترین و مناسب ترین سبک و نوع رقص ایرانی را انتخاب کنید .

با شرکت در کلاس رقص ایرانی می توانید تمامی اصول و مبانی مربوط به حرکات دست و پا و بدن را یاد بگیرید.اساتید آموزش رقص ایرانی با آموزش و تمرین های مختلف شما را برای یادگیری حرکات انواع سبک رقص ایرانی آماده می کنند.برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد برگزاری دوره های کلاس رقص ایرانی و آشنایی با انواع سبک رقص از جمله رقص عربی ، رقص هندی، رقص های اروپایی و انواع سبک رقص مانند تانگو، سالسا، هیپ هاپ و بریک دنس و .. می توانید با مراجعه به آدرس سایت مجموعه صحرا دنس با کارشناسان و مشاورین ما در این زمینه مشورت داشته باشید.همکاران ما در این مجموعه آماده پاسخگویی به تمام سوالات عزیزان می باشند.

هزینه کلاس رقص ایرانی

همان طور که می دانید رقص به مجموعه حرکات موزون گفته می شود که در هر کشور با توجه به تاریخ و فرهنگ آن پرورش و توسعه یافته است.در کلاس رقص ایرانی اصول و مبانی اولیه و پیشرفته در یادگیری انواع رقص ایرانی توسط اساتید حرفه ای و برجسته آموزش داده می شود.رقص ایرانی از کهن تا به امروزه مورد توجه افراد قرار گرفته است.شما می توانید با شرکت در کلاس های رقص ایرانی تمام نکات لازم را یاد بگیرید و به عنوان رقصنده حرفه در این زمینه فعالیت داشته باشید.هنرجویان محترم که قصد شرکت در دوره های آموزشی کلاس رقص ایرانی را دارند توجه داشته باشند با توجه به کمبود ظرفیت این کلاس ها بهتر است هرچه سریع تر جهت ثبت نام در این دوره ها اقدام نمایند.

همکاران ما در مجموعه صحرا دنس هنرجویان را راهنمایی خواهند کرد و تمام نکات و هزینه مربوط به هر دوره را توضیح خواهند داد.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید .رقص ایرانی معاصر که امروزه طرفداران خاص خود را پیدا کرده است برگرفته از انواع رقص مدرن ایرانی و رقص های معاصر بین المللی است و بدون محدودیت در تکنیک و با در نظر گرفتن تم و موضوعات مربوط به تاریخ و سیاست و.. انجام می شود.شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه برگزاری انواع سبک رقص در مجموعه صحرا دنس به وبسایت ما مراجعه فرمایید.

کلاس های رقص دارای مراتب مختلفی است که هر کدام دارای قیمت مخصوصی می باشد. کلاس های رقص قیمت های مشخصی نداشته و عوامل زیادی بر روی هزینه کلاس رقص تاثیر می گذارد. از جمله این عوامل می توان به نوع رقص، طبقه بندی رقص، امکانات آن، دستمزد مربی و … اشاره کرد.
همچنین از دیگر عامل تاثیرگذار بر روی هزینه کلاس رقص، عمومی و یا خصوصی بودن آن می باشد. همان طور که می دانید کلاس های خصوصی دارای هزینه بیشتری در مقایسه با کلاس های عمومی می باشد و در این کلاس ها تمامی آموزش های داده شده به صورت اختصاصی بوده و می تواند تاثیر بیشتری بر روی میزان یادگیری شما بگذارد.

دوره آکادمیک رقص ایرانی

با شرکت در دوره های مختلف آموزش رقص در مجموعه صحرا دنس می توانید انرژی مثبت را از محیط کسب نمایید و با روحیه شاد برای رسیدن به اهداف خود تلاش داشته باشید.ما در این مجموعه با برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک انواع سبک رقص بخشی از حرکات و تکنیک های رقص را از سطح مبتدی گرفته تا سطح پیشرفته توسط اساتید با تجربه به شما هنرجویان محترم آموزش می دهیم.شما می توانید برای یادگیری نکات و اصول اولیه در انواع سبک رقص ایرانی ، خاورمیانه (عربی) ، اروپایی ، آمریکای لاتین و .. با شرکت در این دوره ها آموزش های لازم را دریافت نمایید و با تلاش مستمر و تمریات لازم به عنوان رقصنده حرفه ای در این زمینه فعالیت داشته باشید.

برگزاری این دوره ها در سطوح مختلف به هنرجویان کمک می کند که به صورت پله ای اصول و تکنیک های رقص را یاد بگیرند.شما می توانید با همکاران ما در مجموعه صحرا دنس در ارتباط باشید و با دریافت اطلاعات لازم و راهنمایی آن ها در این زمینه بهترین دوره آموزشی رقص ایرانی را انتخاب کنید.کارشناسان با بررسی شرایط و اعلام دوره های آکادمیک مختلف به هنرجویان آن ها را راهنمایی خواهند کرد.پس از شرکت در دوره های آموزشی کلاس رقص ایرانی باید با تلاش و انجام تمرینات و تکنیک های مختلف رقص و حرکات موزون بدن را بهتر کرد.اساتید با مشاهده حرکات تمام اصول و نکته هایی که نیاز است در زمان رقص توسط هنرجویان رعایت شود به آن ها گوشزد می کند.

مجموعه صحرا دنس با برگزاری دوره های رقص در سبک های مختلف در نظر دارد که به تمام سلیقه اشخاص احترام بگذارد .هر یک از هنرجویان با توجه به علایق خود در زمینه انواع سبک رقص می توانند با شرکت در دوره های تخصصی انواع سبک رقص شرکت نمایند و در پایان نکات مهم در انواع سبک رقصیدن را یاد بگیرند.مجموعه صحرا دنس با سال ها تجربه و فعالیت گسترده در زمینه انواع سبک رقص و همکاری را اساتید برجسته و با تجربه توانسته است با ارائه خدمات برتر و آموزش های خاص و تکنیک های رقص در سبک های مختلف هنرجویان بسیاری را در دوره های مختلف آموزش رقص آموزش دهد.

برای ثبت نام در دوره های آموزشی رقص این مجموعه به وبسایت مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید