You are currently viewing کلاس رقص 09034619237

کلاس رقص 09034619237

رقص شرح عواطف و احساسات فرد از روی حرکات است که با ریتم خاص نظم یافته است .این موضوع که چرا باید رقص دارای ریتم، نظم و انجام حرکات موزون باشد را می توان با اندکی توجه و کسب اطلاعات از محیط پیرامون مشخص کرد.با شرکت در کلاس رقص صحرا دنس می توانید تمامی رقص های ایرانی ، عربی، هندی ، ترکی و .. را زیر نظر اساتید حرفه ای و با تجربه آموزش ببینید و با تمرین و تلاش فردی رقص زیبایی را داشته باشید.

کلاس رقص یکی از کلاس های پرطرفدار در بین ایرانیان می باشد. رقص یکی از ورزش های پرطرفدار در بین تمامی مردم جهان است. رقص ها انواع مختلفی داشته که هر کس با توجه به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب می کند.

برخی ها بر این باورند که با حضور در کلاس های رقص می توانند به خوبی و زیبایی برقصند در صورتی که این یک باور اشتباه بوده و تنها حضور در کلاس رقص کافی نبوده و مرحله تمرین از اصلی ترین مراحل یادگیری رقص می باشد. در کلاس های رقص اصول و تکنیک های رقص به شما آموزش داده می شود و برای انجام آن به تمرین های زیادی نیاز است.

بهترین کلاس رقص

 در مجموعه صحرا دنس بهترین کلاس رقص ایرانی ، هندی ، عربی و رقص آذری و سایر رقص های اروپایی به افراد آموزش داده می شود.آموزش اصولی مبانی انواع رقص های ایرانی ، ترکی ، عربی، باله ، هیپ هاپ برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.تمام دوره های آموزشی در کلاس رقص صحرا دنس به صورت ترمیک بوده و برای تمام سنین از سطح مبتدی تا پیشرفته دسته بندی شده است.شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه ثبت نام در کلاس رقص این مجموعه با مراجعه به وبسایت صحرا دنس با همکاران ما در این مجموعه در تماس باشید.آن ها شما را در زمینه انتخاب بهترین کلاس رقص راهنمایی خواهند کرد.کلاس های رقص در سبک و مدل های مختلف به صورت عمومی و خصوصی زیر نظر اساتید برجسته و حرفه ای انجام می شود.برای ثبت نام در کلاس های این مجموعه بهتر است هرچه سریع تر قبل از تکمیل ظرفیت کلاس های رقص مبتدی تا پیشرفته اقدام نمایید.مجموعه ما برگزاری دوره های تخصصی رقص در سبک های مختلف را با آموزش حرکت های ریتمیک زیر نظر اساتید برجسته و مجرب که دارنده مدارک معتبر هستند دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید،آن ها شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

هزینه کلاس رقص

کلاس رقص در مجموعه صحرا دنس در دوره های مختلف و در سبک های متفاوت برگزار می شود.شما می توانید قبل از شرکت و ثبت نام در این کلاس ها با همکاران مجموعه در زمینه انتخاب بهترین کلاس برای رقص و یادگیری حرکات ریتمیک مشورت داشته باشید.همکاران ما در مجموعه صحرا دنس شما را راهنمایی خواهند کرد و بهترین کلاس رقص عربی را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند.به طور کلی رقص به حرکات ریتمیک بدن گفته می شود که باید با دقت و نرم انجام شود.مجموعه ما با برگزاری کلاس های آموزشی حرکات ریتمیک در سبک های مختلف قصد دارد به آن دسته از افرادی که علاقه به رقص و هنر حرکات موزون دارند،آموزش هایی را به صورت حرفه ای داشته باشد.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه کلاس رقص در این مجموعه به آدرس سایت صحرا دنس مراجعه فرمایید و با مشاورین مجموعه ما در این زمینه صحبت کنید.آن ها کلیه هزینه های مربوط به کلاس های رقص را که در سبک های مختلف در این مجموعه برگزار می شود به شما عزیزان می گویند.کلاس های آموزش و یادگیری اصول اولیه رقصیدن و هم چنین آموزش انواع سبک رقص از جمله رقص ایرانی ، رقص عربی ، رقص هندی، رقص های زومبا، هیپ هاپ، تانگو ، سالسا را با مربی های حرفه ای به صورت خصوصی و عمومی به صورت ترمیک از سطح مبتدی تا پیشرفته در این مجموعه برگزار می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و با مشاورین مجموعه صحرا دنس در ارتباط باشید.

عوامل زیادی باعث تغییر قیمت کلاس رقص می شود. عواملی همچون نوع رقص، منطقه ارایٔه شده، امکانات ارائه شده، عمومی و یا خصوصی بودن رقص و … بر روی قیمت کلاس رقص تاثیرگذار می باشد.
البته می توان گفت که میزان فشردگی کلاس نیز باعث تغییر قیمت کلاس رقص می شود. به عبارتی هر چه کلاس های رقص فشرده تر بوده و زمان بیشتری برای آن گذاشته شود، هزینه آن نیز بیشتر می گردد.
برخی از کلاس ها امکانات ویژه ای را برای هنرجویان در نظر گرفته اند به عنوان مثال دارای کافه بوده که در آن میان وعده ها رایگان ارایٔه می دهند و یا لباس مخصوص برای هر رقص دارند که این امکانات باعث افزایش هزینه ای کلاس رقص می شود.

ثبت نام کلاس های پیشرفته رقص

آموزش و یادگیری رقص در مجموعه صحرا دنس زیر نظر اساتید حرفه ای و مجرب انجام می شود.شما می توانید با مراجعه به آدرس سایت صحرا دنس با مشاورین مجموعه ما جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در کلاس های پیشرفته یا مبتدی کلاس رقص اطلاعات لازم را کسب نمایید. همکاران ما در این مجموعه با صبوری شما را برای ثبت نام در کلاس های رقص مجموعه صحرا دنس راهنمایی خواهند کرد.به طور کلی آن دسته از افرادی که علاقه به رقص و انجام حرکات ریتمیک دارند می توانند در کلاس های رقص مجموعه ما ثبت نام کنند.با بررسی شرایط و علایق افراد توسط همکاران ما در این مجموعه بهترین کلاس رقص به آن ها پیشنهاد می شود.

در دوره های برگزاری کلاس های رقص در مجموعه صحرا دنس تمامی حرکات و اصول و مبانی رقص در سبک های مختلف به افرادی که در این کلاس ها شرکت کرده اند آموزش داده می شود.دوره های تخصصی و نیمه تخصصی آموزش رقص که توسط اساتید حرفه ای و برجسته به صورت عمومی و خصوصی قابل برگزاری است.شما می توانید با انتخاب دوره آموزشی و سبک مورد علاقه خود در رقص بهترین آموزش و یادگیری را در مجموعه صحرا دنس تجربه کنید و پس از اتمام دوره مجموعه ما را به سایر دوستان و علاقه مندان به شرکت در کلاس های رقص در سبک های مختلف ایرانی ، رقص عربی، ترکی، هندی و .. معرفی کنید.

کلاس رقص عمومی یا خصوصی؟

برخی ها با این سوال مواجه هستند که کلاس های خصوصی بهتر و تاثیرگذارتر است یا کلاس های عمومی؟
برخی از افراد تمایل دارند که رقص را به صورت خصوصی یاد گرفته تا مربی تمام تمرکز خود را بر روی این فرد بگذارد که در این روش مربی تنها به هنرجو پرداخته و می تواند برای آن وقت بیشتری بگذارد.
برخی از افراد نیز ترجیح می دهند که به صورت تیمی برقصند و به این روش رقص را بهتر یاد می گیرند. در نتیجه نوع رقص و تاثیر آن به روحیه هر فرد بستگی دارد.

کلاس رقص 09034619237

کلاس رقص خصوصی

مجموعه صحرا دنس قوانین و شرایط خود را برای ثبت نام در کلاس و دوره های خصوصی و عمومی خود دارد.هنرجویان قبل از ثبت نام در کلاس های رقص باید این قوانین را مطالعه کنند و با اطلاع از قوانین کلاس آموزش رقص خود را انتخاب نمایند.آموزش حرکات ریتمیک و موزون در مجموعه صحرا دنس توسط اساتید حرفه ای و مجرب که دارای مدرک بین المللی هستند برگزار می شود.این آموزش ها به صورت خصوصی و یا گروهی برگزار خواهد شد.چنان چه قصد شرکت در کلاس های خصوصی رقص دارید بهتر است ابتدا شرایط را برای ثبت نام در این سطح بررسی کنید.

اگر رقصنده خوبی هستید و می خواهید حرکات حرفه ای تر و با قدرت را یاد بگیرید ثبت نام در کلاس های رقص خصوصی به شما پیشنهاد می شود.برخی از افراد به دلیل محدودیت در زمان و یا پایین بودن سطح یادگیری ،محدود بودن زمان برای مراسم خاص در پیش رو از کلاس های خصوصی استفاده می کنند.مجموعه صحرا دنس با کادر حرفه ای و مجرب در زمینه آموزش و یادگیری انواع سبک رقص توانسته است هنرجویان حرفه ای را آموزش دهد و سبک های مختلف رقصیدن را در زمان کوتاه با هزینه مناسب به هنرجویان خود آموزش دهد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در ارتباط باشید.

کلاس رقص یکی از کلاس های پرطرفدار در بین ایرانیان می باشد. رقص یکی از ورزش های پرطرفدار در بین تمامی مردم جهان است. رقص ها انواع مختلفی داشته که هر کس با توجه به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب می کند. 

برخی ها بر این باورند که با حضور در کلاس های رقص می توانند به خوبی و زیبایی برقصند در صورتی که این یک باور اشتباه بوده و تنها حضور در کلاس رقص کافی نبوده و مرحله تمرین از اصلی ترین مراحل یادگیری رقص می باشد. در کلاس های رقص اصول و تکنیک های رقص به شما آموزش داده می شود و برای انجام آن به تمرین های زیادی نیاز است.

کلاس رقص 09034619237

انواع کلاس رقص

کلاس های رقص تنوع زیادی داشته که از جمله پرطرفدارترین کلاس ها به شرح زیر می باشد:

_ کلاس رقص ایرانی

یکی از پرمتقاضی ترین کلاس های رقص، کلاس رقص ایرانی می باشد. رقص ایرانی تشکیل شده از یک سری حرکات زیبا و جذاب که با استفاده از تمامی اجزای بدن خصوصا دست و پا اجرا می شود. رقص های ایرانی انواع گوناگونی داشته که در ابتدا یک آیین برای رساندن پیغام های فرهنگی به مردم بود.

_ کلاس رقص زومبا

کلاس رقص زومبا که نوعی ورزش می باشد به محض ورود بسیار پرطرفدار شد. زومبا یک رقص برزیلی با حرکات آفریقایی است. رقص زومبا بسیار پر حرکت و پر جنب و جوش بوده و کمک زیادی به شما در خوش اندام شدن می کند. با استفاده از این رقص می توانید انرژی کل روز خود را تامین نمایید.

_ کلاس رقص سالسا

سالسا یک رقص گروهی بوده و بهتر است برای آموزش این رقص از یک مربی با تجربه کمک بگیرید. این رقص به ظاهر رقص سختی بوده ولی با ورود به آن می توانید به راحتی آن را آموزش دیده و اجرا کنید. در این کلاس رقص می توانید دوستان زیادی پیدا کرده و روحیه شادی پیدا کنید.

کلاس رقص 09034619237

_ کلاس رقص هیپ هاپ

رقص هیپ هاپ به وسیله سیاه پوشان آمریکایی مرسوم شد و همراه با موسیقی هیپ هاپ اجرا می شود. این رقص سرشار از هیجان و حرکت و تمرکز است که همراه با ریتم موسیقی حرکات بدن نیز طراحی می شود. رقص هیپ هاپ بسیار جذاب بوده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این رقص از سری رقص های زیبا ولی سخت است که با شرکت در کلاس های رقص و تمرین کردن می توانید به راحتی این رقص جذاب را اجرا کنید.

_ کلاس رقص باله

رقص باله یکی از رقص های صحنه ای رمانتیک و بسیار آرامش بخش است که بیشتر بر پایه حرکات پا می باشد. به رقصنده باله بالرین می گویند که در این رقص نیاز به انعطاف بدنی بسیاری است و هر کسی نمی تواند این رقص را اجرا کند. رقص باله سبکی کلاسیک داشته که آغازگر آن ایتالیا می باشد. این رقص طرفداران زیادی را در بین کودکان دارد.

کلاس رقص 09034619237

_ کلاس رقص والس

والس نیز نوعی رقص باله بوده که مربوط به کشور آمریکا می باشد. برای این رقص به دو رقصنده خانم و آقا نیاز بوده که در کنار یکدیگر رقصی آرام و زیبا را شکل می دهند. این رقص بیشتر بر عهده خانم ها بوده که با حرکات ظریف پا این رقص را جذاب می کنند. در تمام طول رقص خانم و آقا به یکدیگر نزدیک بوده و اکثرا دست آقا دور کمر خانم حلقه می شود. رقص والس یکی از بهترین رقص ها برای عروس و داماد محسوب می شود. در صورتی که عروسی شما نزدیک است می توانید در طی چند جلسه این رقص را آموزش دیده و در مراسم بدرخشید.

_ کلاس رقص تانگو

از دیگر رقص های زیبای مناسب برای عروس و داماد رقص تانگو می باشد. این رقص که به صورت دو نفره اجرا می شود بسیار رمانتیک و جذاب می باشد. این رقص زیبا و جذاب بسیار آسان بوده و تنها کافیست که با اصول آن آشنایی پیدا کنید. شما می توانید در طی چند جلسه حضور در کلاس رقص تانگو این رقص را یاد گرفته و در مراسم عروسی خود آن را اجرا کنید و شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیز را رقم بزنید.

_ کلاس رقص عربی

رقص عربی یکی از رقص های پر تحرک است که نیاز به انرژی زیادی دارد. این رقص بسیار زیبا به ریتم مخصوصی نیاز داشته که تماشاچیان زیادی دارد. این رقص اکثرا مختص زنان بوده که از تمامی اجزای بدن برای این رقص استفاده می شود. این رقص تاثیر زیادی بر روی خوش فرم شدن اندام شما دارد.

کلاس رقص 09034619237

_ کلاس رقص بابا کرم

رقص بابا کرم یک رقص زیبای لوتی بوده که مختص کشور ایران است. در گذشته فردی به نام کرم کریمی بوده که یک فرد لوتی و جوانمرد بوده که برای شاد کردن کودکان فقیر و یتیم به آن ها آب نبات داده و حرکاتی با دست و گردن اجرا می کرد تا آن ها را شاد کند. بچه ها این شخص را دوست داشته و آن را بابا کرم صدا می کردند. از این رو رقص هایی که با گردن و به صورت لاتی اجرا می شود با نام رقص بابا کرم شناخته می شود.

_ کلاس رقص هندی

رقص هندی یکی از رقص های آشنا در بین مردم جهان است که در فیلم های بالیوودی قابل مشاهده می باشد. برای این رقص از تمامی اجزای بدن استفاده می شود و رقصی بسیار سخت و پر تحرک می باشد.

_ کلاس رقص آذری

رقص آذری یکی از رقص های پر طرفدار بوده که بر پایه حرکات پا می باشد. برای این رقص نیاز به حرکات سریع پا بوده و ریتم خاص خود را دارد. رقص آذری یا همان رقص ترکی رقصی راحت بوده که طی چند جلسه می توانید آن را اجرا کنید.

_ کلاس رقص بریک یا برک دنس

برک دنس یک رقص زیبای خیابانی بودهکه مختص جوانان می باشد. برای این رقص نیاز به انعطاف بدنی بالایی است که حرکاتی خاص و ویژه را شامل می شود. این رقص نیاز به تخصص داشته و برای اجرای آن بهتر است در کلاس های مخصوص آن شرکت نمایید.

چرا برای آموزش رقص باید در کلاس ها شرکت کنیم؟

هر رقصی شامل حرکات و روش های خاصی است که باید ابتدا این حرکات را آموزش دیده تا بتوانید اجرای زیبایی داشته باشید. کلاس های رقص بستری را فراهم می کند تا شما بتوانید به قواعد هر رقصی مسلط شده و در میهمانی ها و جشن ها از اجرای آن لذت ببرید.

تاثیر مربی بر آموزش رقص

مربی رقص تاثیر بسیار زیادی بر روی رقص شما دارد. برای آموزش رقص به شکل اصولی و حرفه ای باید از یک مربی حرفه ای کمک بگیرید.هر کلاس رقصی نمی تواند شما را تبدیل به یک رقصنده حرفه ای کند بنابراین در انتخاب کلاس رقص و مربی خود دقت کنید. صرفا یک رقصنده خوب نمی تواند یک مربی خوب نیز باشد. یک مربی خوب باید همراه با رقصی زیبا، مهارت و تخصص یاد دادن آن را نیز داشته باشد تا بتواند به شما در رقاص شدن کمک کند.

سبک رقص خود را مشخص کنید

نوع سبک مورد نظر شما تاثیر زیادی بر روی شیوه رقصیدن شما شما خواهد گذاشت. بنابراین پیش از حضور در کلاس رقص بهتر است که تصمیم خود را با در نظر گرفتن تمامی جوانب بگیرید.

برنامه ریزی داشته باشید

به جای این که در یک روز تمرین زیادی داشته باشید، همه روزه تمرین داشته باشید. تنها کافیست که شما در طول روز تنها نیم ساعت را با تمرکز و بدون دغدغه تمرین کنید تا تمامی نقص های رقص خود را برطرف کنید.

با لباس مناسب برقصید

انتخاب رقص بر روی رقص شما تاثیرگذار است. در هنگام رقصیدن حتی در تمریناتی که در منزل انجام می دهید بهتر است که از لباسی مناسب استفاده کنید. لباس باید در عین راحتی و آزادی ای که به شما در رقصیدن می دهد، حس خوبی را در شما ایجاد کرده و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

تمرین کنید

بهترین و تاثیرگذارترین عاملی که می تواند بر روی زیبایی رقص شما تاثیر بگذارد تمرین تمرین و باز هم تمرین می باشد. بنابراین پشتکار خود را افزایش داده و با صبوری کامل تمامی حرکات آموزش دیده را تمرین کنید تا نقاط ضعف و قوت رقص خود را شناسایی کنید.

کفش مناسب بپوشید

انتخاب کفش باعث زیباتر شدن رقص شما می شود به عنوان مثال در رقص بالا پوشیدن کفش پاشنه بلند می تواند باعث خراب شدن رقص شما شود. بنابراین از کفشی مناسب برای رقص خود استفاده کنید و کفشی را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی داشته باشید.

از رقصیدن نترسید

بسیاری از مشکلات بر سر راه آموزش ها ترس و استرس می باشد به همین دلیل بهتر است افکار منفی و ترس از رقصیدن را از خود دور کرده و خود را به آهنگ بسپارید و تمامی حرکات را به صورت نرم اجرا کنید.

تاثیر تمرین بر روی آموزش رقص

تنها آموزش رقص کافی نبوده و به تمرین نیز نیاز دارد. بخشی از رقص آموزش بوده و بخشی دیگر تمرین می باشد بنابراین در حین شرکت در کلاس های رقص تمرین کردن را فراموش نکنید. در کلاس های رقص تکنیک های رقص آموزش داده می شود و اصلی ترین بخش به میزان تمرین شما بستگی دارد. در طول تمرین شما می توانید تکنیک های آموزش داده را به خوبی اجرا کنید.

مزایای رقص

رقص مزیت های زیادی دارد که از جمله مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشد:

_ لاغری
_ خوش فرم شدن اندام
_ تندرستی و اندامی زیبا
_ جلوگیری از افسردگی
_ روحیه بخشی
_ افزایش انرژی
_ تقویت قلب

دیدگاهتان را بنویسید